19 sklenených regálov

Obývaciu izbu, spálňu alebo pracovňu chcete spestriť nenápadným spôsobom? Vyberte si ten správny sklenený regál do svojho interiéru: úspešne kombinuje funkčnosť a dekoratívny efekt.

Sklenené konštrukcie

Sklenené regály môžu byť zaujímavou a neobvyklou alternatívou k tradičným policiam v domácnosti. Náš redakčný fotoshop ukazuje, ako tieto nábytkové konštrukcie vyzerajú. Sklo – výnimočný dekoratívny materiál a výrobky zo skla vždy vyzerajú nezvyčajne a dobre zapadajú do moderných interiérov. Sklenené regály Žiadna výnimka.

Ak chcete v miestnosti vytvoriť výrazný akcent, zachovať pocit voľného priestoru a svetla a dodať interiéru nádych moderného šiku, neváhajte a kúpte si sklenenú policovú zostavu dokáže dokonale plniť každú z uvedených úloh. Sklenené regály vyzerajú skvele v minimalistickom alebo high-tech prostredí, najmä ak si vyberiete výrobok s výraznou priemyselnou estetikou. Klasický bytový nábytok možno doplniť elegantnými, ľahkými sklenenými regálmi ozdobenými kovaným kovom a inými dekoratívnymi akcentmi.

Konfigurácie a tvary regálov pre váš domov sú rôzne: štvorcové a okrúhle regály, viacúrovňové regály, ľubovoľná dĺžka. Tieto výrobky sa dajú prisunúť k stene alebo namontovať na stenu, rozmiestniť medzi podlahou a stropom a použiť nielen ako úložné systémy, ale aj ako deliace steny. A keď už sme pri skladovaní, sklenené regály sú stabilné, robustné a priestranné – napriek ich zdanlivej krehkosti.

Regály a kuchynské linky


Policový regál Xtend+ od spoločnosti Leicht

Kuchyňa E 04-M/E 02-C po ovci INTUO

Kuchyňa Avance od spoločnosti Leicht
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Nina Ondrejová

    Ahoj! Prepáčte, že ruším, ale reagoval som na „19 sklenených regálov“ a mal by som na to otázku. Prosím, mohli by ste mi povedať, na čo by mohli slúžiť tieto sklenené regály? Sú vhodné na úložné priestory alebo majú nejaký špecifický účel? Vopred ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre