12 modelov stolových regálov do kuchyne

Prekvapujúco ťažká manipulácia so skladacím stolom. Podarilo sa nám však nájsť nielen "klasické", ale aj veľmi netradičné modely.

Netreba dodávať, že skladací kuchynský stôl je najlepším spôsobom, ako si vytvoriť kuchyňu nepostrádateľná vec v našich skromných Slovenskách bytoch. Abstraktne povedané, je ťažké prekvapiť takéto stoly-transformátory, pretože skladacie stoly v kuchyni boli obľúbené u našich babičiek .. Aj oni by však obdivovali moderné modely, pretože myšlienka dizajnu nestojí na mieste.

Zaujímavý je napríklad nočný stolík Ali Baba od spoločnosti Moroso, ktorého dizajn je inšpirovaný arabským folklórom. Tento rozprávkový stolový transformátor sa jednoduchým pohybom ruky premení na plnohodnotný jedálenský stôl a odhalí svetu nespočetné poklady, ktoré boli dovtedy ukryté v zloženej podobe.

Nemenej zaujímavý model Konzolový stôl Slide od spoločnosti Reflex Angelo. S pomocou svojich "okrídlených" Prvky tohto štýlového skladacieho stola do kuchyne sa dajú v okamihu premeniť na pomerne priestranný stôl, na ktorý sa bez problémov zmestí trojčlenná rodina a pár hostí.

Milovníci klasiky si zaslúžia obdiv aj stôl T632 od spoločnosti Carpanelli, zručne zdobený ručnou intarziou Tak sa príďte pozrieť, nehanbite sa.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Helena Kovačíková

    Ahoj! Mám otázku ohľadom týchto 12 modelov stolových regálov do kuchyne. Sú jednoduché na zostavenie? Sú dostatočne stabilné a odolné? Aký materiál je najlepší pre regály? Ak by si mi vedel odpovedať, bol by som vďačný! Ďakujem.

    Odpovedať
Pridajte komentáre