19 pufov do spálne

Vankúše sú pohodlné v každom ohľade. Nezaberajú veľa miesta a plnia dve funkcie: sedadlo a ďalší prvok výzdoby spálne.

Čo sa vám vybaví pri slove "puf"?? Pravdepodobne si ho predstavujete ako niečo mäkké a útulné. A je to tak správne. Väčšina pufov je naozaj mäkká a veľmi pohodlná. Vďaka týmto vlastnostiam sú veľmi obľúbené v domácich obývacích priestoroch, najmä v spálni.

Aký je rozdiel medzi pufom do spálne? Predovšetkým tvar. Môžu mať jasný ( štvorcový, okrúhly, oválny, valcovitý ) alebo rozmazaný vrecovitý tvar. ( modulárne ) modulárne pufy sú k dispozícii v monolitickom alebo modulárnom formáte;. Niektoré modely "žijú V skupinách po 2-3 a niekedy spojené do jedného veľkého sedadla pomocou špeciálnych spojovacích prvkov. Niektoré pufy sú celé čalúnené kožou, textilom alebo kožušinou, iné sú vybavené odnímateľnými poťahmi.

Ak majú pufy do spálne nielen praktickú, ale aj dekoratívnu funkciu, môžu byť zdobené kapitolami alebo ďalšími prvkami v podobe kovových nitov, výšiviek, aplikácií, potlačí, reliéfnych vzorov atď..

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Matej

    Ahoj všetci! Chcel by som sa spýtať, aký je účel alebo význam 19 pufov vo vašej spálni? Sú to dekorácie, nejaký špeciálny projekt, alebo niečo iné? Som veľmi zvedavý, ak by ste sa so mnou podelili o viac informácií. Vďaka!

    Odpovedať
  2. Anna Kovačíková

    Ahoj! Môžete mi prosím objasniť, čo presne znamenajú 19 pufov do spálne? Som veľmi zvedavý, či tieto pufové sú nábytkom alebo niečím iným. Ak by ste mi mohli poskytnúť viac informácií, bol by som vám veľmi vďačný. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre