17 malých pohoviek

Tieto pohovky sú napriek svojej skromnej veľkosti rovnako pohodlné ako štandardné modely. Pozrime sa, čo sú nám ochotní ponúknuť výrobcovia nábytku na sedenie z lásky.

Sedačka ( sedačka )- Zahraničný názov malej pohovky, na ktorú sa zmestia maximálne dve osoby, a to ani na "pionierskej" vzdialené od seba. Vo všeobecnosti sa sedacie súpravy podobajú skôr veľkým kreslám a na rozdiel od plnohodnotných pohoviek nie sú vôbec určené na ležanie. Samozrejme, ak to nie je rozkladacia pohovka.

Prvé kreslá vyzerali ako drevené lavice. Podobné pohovky pre dve osoby nájdete na našej fotogalérii. Ponuka moderných malých pohoviek je oveľa širšia. Môžu mať skrytý alebo otvorený rám. So skladacím mechanizmom alebo bez neho. Čalúnenie sa tiež líši. Môže to byť koža, textil. Alebo vôbec nie sú prítomné. V predaji nájdete pohovky vo vintage štýle aj moderné pohovky. Tie sú niekedy vybavené pohyblivými vstavanými stolíkmi a lampami.

Malé pohovky sú napriek svojej veľkosti veľmi pohodlné a vyzerajú reprezentatívne. Do skromných bytov patria podľa definície, ale v obývacej časti priestranného vidieckeho domu bude lav-sit celkom vhodný. Mimochodom, dvojmiestne pohovky sa presadili aj na verejných miestach a stali sa bežným kusom nábytku v recepciách.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Martina Kováčová

    Ahoj! Prečítal/a som tento text o 17 malých pohoviek a chcel/a by som sa opýtať, o aké druhy pohoviek sa jedná? Sú všetky pohovky rovnaké alebo majú rôzne farby, vzory a tvary? Ak by ste mali poskytnúť nejaké ďalšie informácie o týchto pohovkách, bolo by to skvelé! Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre