15 malých spální

V malej spálni je klasika a ergonómia už minulosťou. S ktorými výrobcovia navrhujú premeniť spálňu na luxusný budoár?

Malý neznamená skromný, ako ukazuje galéria interiéru malej spálne. Poprední výrobcovia ponúkajú súpravy, ktoré sú celkom vhodné pre malé miestnosti. Tajomstvo – V optimálnom počte ( zvyčajne jednolôžko alebo manželská posteľ, nočný stolík, komoda, malá šatníková skriňa ) a použitie prvkov transformátora: priestranná zásuvka je skrytá vo vnútri postele a spací priestor je "potopený" vo výklenku pod policami v šatníku. Kvantita nie je na úkor krásy a kvality Fotogaléria spální demonštruje tento princíp. Malá spálňa má miesto luxusu, má všetky atribúty budoáru, najmä bujné čelo postavy a nepotrebujú žiadny ďalší priestor.

Prečítajte si viac  Malá spálňa vo svetlých lila odtieňoch so šatníkovou skriňou: dizajnérka Svetlana Vasilyeva
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Martina Hlaváčová

    Ak je tam 15 malých spální, myslíte si, že by to bolo vhodné pre rodinu s deťmi alebo je to skôr pre veľkú skupinu priateľov? Ako by ste sa popísali priestory a či by bolo dostatok miesta pre každého?

    Odpovedať
Pridajte komentáre