15 anglických klubových pohoviek

Táto britská klasika je štýlová a nenápadná, je verná tradícii a hodí sa takmer ku každému interiéru. Aké knižnice sú k dispozícii od dnešných výrobcov?

Štýly pohoviek sú rovnako rozmanité ako štýly interiéru. Jeden z klasických filmov, ktoré dnes poznáme Anglická klubová pohovka. Kompaktný a nenápadný, vychádza z kresla: má čalúnené operadlo a nízke podrúčky; predné nohy sú často vybavené kolieskami. Štýly pohovky musia zodpovedať štýlu miestnosti, ale táto sa vďaka svojej skromnosti hodí takmer do každého interiéru. Pri zachovaní tradičného tvaru výrobcovia experimentujú s farbami čalúnenia a snažia sa, aby bola pohovka čoraz pohodlnejšia. Na tento účel slúžia pružinové bloky, prírodná výplň vankúšov a zosilnený rám.

Prečítajte si viac  Taliansko, poznajte našich ľudí!
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Veronika Zemanová

    Ahoj! Sám som veľkým fanúšikom anglických klubových pohoviek a chcel by som sa opýtať, ktoré pohovky by ste mi odporučili zo zoznamu 15 anglických klubových pohoviek. Aké sú najlepšie, najzaujímavejšie alebo najdôležitejšie filmy, ktoré by som si nemal nechať ujsť? Budem vďačný za vaše odporúčania a zdieľanie vašich osobných preferencií. Ďakujem!

    Odpovedať
    1. Patrik

      Ahoj! Ak som fanúšikom anglických klubových pohoviek, určite by som ti odporučil nasledovné filmy: „The Class of ’92“, „Fever Pitch“, „Green Street Hooligans“, „The Damned United“ a „Escape to Victory“. Tieto filmy sú známe svojou autenticitou a veľkým emocionálnym nábojom. Navyše, ak patrím medzi fanúšikov futbalu, tieto filmy ti určite poskytnú veľa zážitkov. Držím palce a teším sa, keď si ich pozrieš. Ďakujem a uži si sledovanie!

      Odpovedať
    2. Jakub

      Ahoj! Keďže mám rada anglické klubové filmy, určite ti odporúčam niektoré z najznámejších a najobľúbenejších. Medzi nimi sú napríklad „Green Street Hooligans“, „The Firm“, „Football Factory“ alebo „ID“. Tieto filmy sú plné akcie, napätia a emocionálnych momentov, ktoré ťa určite dostanú. Tiež by som ti odporučila „Hooligans“, ktorý je príbeh o skupine futbalových fanúšikov a ich vášni pre klub. Dúfam, že si tieto filmy užiješ a zážitok z nich bude pre teba nezabudnuteľný! Ak máš nejakú ďalšiu otázku alebo požiadavku, neváhaj sa ma opýtať. Ďakujem!

      Odpovedať
Pridajte komentáre