24 regálov na knihy

Sú vyrobené z prírodného dreva, tamburátu a MDF, zdobené sklenenými vložkami, tvarovaným kovaním, intarziou, osvetlené, lakované a voskované. Rozhodnite sa!

Pre vašu domácu knižnicu

Drevená knižnica by vyzerala skvele v obývacej izbe alebo domácej kancelárii. Ak vlastníte rozsiahlu knižnicu, veľká skriňa s pevnými policami je nevyhnutnosťou: presklené dvierka zabránia zaprášeniu cenných kníh, ktoré sa tak lepšie zachovajú.

Do spálne a kuchyne je možné pridať aj malú, ale atraktívnu šatníkovú skriňu. Aj v týchto miestnostiach je toho veľa na uskladnenie milované, často čítané romány a kuchárske knihy. V dnešnom výbere knižníc nájdete modulárny systém, knižnicu, vitrínu s preskleným čelom, veľkú stenu, malú knižnicu, veľkú stenu alebo tradičnú knižnicu, posuvné dvere, krídlové dvere, zásuvky a niky.

Plánujete mať v knihovničke viac ako len knihy?? Hľadajte modely s výsuvnými zásuvkami Možno ich označiť kľúčom na dokumenty a otvorené časti možno použiť na rodinné fotografie a suveníry. Premyslite si, či vaša knižnica potrebuje osvetlenie, ako by mala vyzerať – Jednoduché alebo bohaté?

Vzácne skrine sú vyrobené z hodnotného masívneho dreva, tónovaného a patinovaného v rôznych odtieňoch. Materiál je ošetrený prírodným včelím voskom, lakmi a farbami v nádherných farbách, ktoré zvýrazňujú jeho vlastnosti a vzhľad. Nábytok je zdobený architektonickými prvkami, liatym mosadzným a bronzovým kovaním, intarziou a glazúrou.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Igor Mráz

    Ahoj! Uvažuješ o kúpe 24 regálov na knihy? Mám pár otázok pre teba. Aký máš priestor na uloženie regálov? Aký je tvoj rozpočet? Sú potrebné regály rovnakých rozmerov alebo môžu byť rôzne? Chceš regály s otvoreným priestorom alebo so sklenenými dverami? Sú to otázky na pomoc pri vyberaní správneho typu regálov pre teba. Odpovedz a rád ti pomôžem s výberom!

    Odpovedať
Pridajte komentáre