19 drevených regálov pre vašu domácnosť

Regály sú k dispozícii ako samostatné kusy nábytku alebo ako jednotlivé zmontované jednotky. Redakčná fotogaléria poskytuje predstavu o rozmanitosti ich typov a možností dizajnu.

Stojany – sú ergonomické konštrukcie, ktoré sú v súčasných interiéroch nevyhnutné. Funkčne sú všetky regálové jednotky viac-menej rovnaké. Existuje však úctyhodný počet rôznych typov. Výber ( montované alebo montované ) vo forme ( hranaté alebo lineárne ) v konštrukcii ( police na regáloch, kolekcia sekcií, boiserie ) a samozrejme v dizajne.

Výber políc pre váš domov by mal byť založený na objeme vecí, ktoré v nich chcete uložiť, štýle interiéru a osobitostiach miestnosti. Drevené police v interiéri kancelárie, ktoré pomôžu vyhnúť sa objemným skrinkám. Ak máte bohatú domácu knižnicu, vyberte si drevené regály so silnými a širokými policami z masívneho dreva. Ozdobné drevené regály skrášľujú klasické štýly obývačiek- Modely z moreného dubového dreva, leptaného bukového dreva alebo orecha s vyrezávanými prednými stranami, štylizovanými nohami a dômyselne integrovaným osvetlením. Policové regály pre domácnosť pomáhajú pri zónovaní úloh Na tento účel sa používajú ostrovčekové modely: nemajú zadnú stenu, ktorá by prepúšťala svetlo do oddeleného priestoru.

Väčšina drevených regálov pre domácnosť sa skladá z políc a stožiara, na ktorom sú upevnené. Police v domácich regáloch na mieru však nie sú vždy obdĺžnikové a vodorovné. Sú oválne, kosoštvorcové, zakrivené, umiestnené pod uhlom k podlahe alebo zložené do asymetrického vzoru.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Tomáš

    Ako sú tieto drevené regále vyrobené a aké sú ich rozmery? Mohú byť aj prispôsobené na mieru pre moju domácnosť?

    Odpovedať
  2. Karolína Halásová

    Viete mi prosím povedať, kde by som mohol nájsť tieto 19 drevených regálov? Sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách? Budú perfektným doplnkom do mojej domácnosti, ale neviem, kde ich zohnať. Ak máte nejaké odporúčania alebo informácie, veľmi by ma to potešilo. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre