15 pohoviek z Nemecka

Ak si ceníte predovšetkým pohodlie a funkčnosť a v interiéri uznávate len moderný štýl, potom sú pre vás špeciálne vytvorené pohovky nemeckej výroby.

Štýlové, kvalitné, v nemeckom štýle

Dovezené pohovky sú u Slovenskách spotrebiteľov obľúbené. Je to úplne pochopiteľné – Európsky nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou a aktuálnym dizajnom, ktorý vytvárajú talentovaní umelci.

Z hľadiska kvality a estetiky majú nemecké pohovky medzi čalúneným nábytkom z Európy osobitné miesto. Vyznačujú sa rozpoznateľným štýlom a fenomenálnou odolnosťou. Väčšina pohoviek je v prevládajúcom súčasnom štýle, ktorý sa vyznačuje dekoratívnou striedmosťou a funkčnou prepracovanosťou.

Pokiaľ ide o úžitkové vlastnosti, nemecký čalúnený nábytok prakticky nepodlieha opotrebovaniu Rámy sú vyrobené s nemeckou pedantnosťou a starostlivosťou, sú mimoriadne odolné, vnútorná výplň je hypoalergénna, nekrčí sa a netlačí, čalúnenie je odolné voči oderu.

Nemeckí výrobcovia nábytku uprednostňujú výrobu ergonomických pohoviek bez zbytočných dekoratívnych ozdôb, ktoré ľahko zapadnú do každého moderného priestoru.

Bez ohľadu na to, aký typ pohovky nepatrí do nemeckej produkcie, všetko je v nej podriadené hlavnej myšlienke – myšlienke pohovky funkčnosť. Niektoré pohovky majú modulárny dizajn Dajú sa rozobrať a prestavať ako stavebnica. Iné sú určené na pohodu a relaxáciu Model sa rozkladá a ponúka niekoľko možností na relaxáciu. Rohová sedačka s koženým čalúnením na drevenom podstavci sa bude hodiť v interiéri kuchyne. A v obývacej izbe nainštalujte ostrovček S nádherne navrhnutým operadlom čalúneným textúrovanou látkou, doplneným ozdobnými vankúšmi.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Elena Hlaváčová

    Ahoj, akú máte skúsenosť so 15 pohovkami z Nemecka? Sú kvalitné a pohodlné? Je možné si ich vyskúšať pred kúpou? Máte aj iné možnosti na výber? Aké sú ceny? Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre