...

30 klasických talianskych spální

Klasický taliansky štýl sa vyznačuje stredomorskou estetikou a prírodnými materiálmi. Eleganciu a nádherný luxus interiéru spálne dodá nábytok vyrobený v slnečnom Taliansku.

  • z adresy 30

Ozveny renesancie

Klasický taliansky štýl interiéru je vzdušný, aristokratický a rafinovaný. Nie je na tom nič prekvapujúce, pretože vznikla v Taliansku, ktoré bolo vždy kolískou a centrom vývoja európskeho klasického umenia. Výberom talianskeho nábytku v klasickom štýle do spálne nič nepokazíte.

Talianske spálne sú zbavené nadmerného luxusu a pompéznosti baroka, empíru, gotického šera. Vyzerajú vznešene, ale sú jednoduché a úžitkové – skrátka dokonale prispôsobené každodenným potrebám svojich obyvateľov.

Prítomnosť každého kusu nábytku a doplnkov v talianskych spálňach je odôvodnená predovšetkým z praktických dôvodov. Postele, komody, skrine, nočné stolíky, zrkadlá -.. všetky výrobky sú krásne, funkčné a pohodlné. Prírodné materiály, ručne opracovaný nábytok, luxusné látky, romantické lustre a lampy, pastelová paleta farieb a more prirodzeného svetla – Tu sú hlavné črty klasických talianskych spální.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Andrej Hruška

    Aká je cena týchto 30 klasických talianskych spální?

    Odpovedať
Pridajte komentáre