15 high-tech spální

chladná, decentná paleta farieb, ľahké a technologicky vyspelé konštrukcie a vysoká funkčnosť – to sú vlastnosti high-tech spálne.

Funkčnosť a pohodlie

Klasická high-tech je stelesnením triumfu modernej technológie. Ide o metropolitný štýl, ktorý sa hojne využíva pri výrobe firemného nábytku banky, firmy, úrady a bez domácich asociácií s takzvaným "útulným domovom". Dizajnéri však prispôsobili interiér domu špičkovým technológiám a k funkčnosti a expresívnemu lakonizmu technologického štýlu pridali vysoký stupeň pohodlia (domáckeho pocitu" ponechané úplne k dispozícii vo vidieckom štýle ).

Technologicky vyspelá spálňa pôsobí utilitárne až asketicky. Jeho osobitosť je vytvorená kombináciou chladných, kontrastných farieb, použitím priamych línií a jednoduchých tvarov. Dizajn nábytku je čo najjednoduchší a geometrický, ale napriek tomu, alebo možno práve preto, spolu dodávajú interiéru mimoriadny vzhľad.

Dôležitú úlohu zohrávajú detaily, doplnky a materiály. Napríklad high-tech posteľ môže byť veľmi výnimočná vďaka konštrukcii základne nohy možno nahradiť podbehmi, nočnými stolíkmi, pevným podstavcom. Je ťažké ignorovať štýlovú povrchovú úpravu skrinky, ktorá využíva látku, kožu, vysokolesklý lak, dýhu a dyhu.

Keďže high-tech zahŕňa pokročilé funkcie, posteľ vás môže potešiť nastaviteľným čelom a posteľou s variabilnou geometriou. Ostatné položky nábytku pre high-tech spálne súpravy nedávajú posteľ z hľadiska farby a výkonu. Veľkorysé, ale kompaktné skrinky s LED osvetlením a integrovanými skrinkami s "rastúcim" čelom zo stien, police na skrytých konzolách – S týmto typom nábytku ľahko vytvoríte dynamický a moderný interiér.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Vladimír Záhorský

    Ahoj! Som zvedavý, aké sú vlastnosti týchto 15 high-tech spální. Môžete mi prosím popísať, aké novinky a technologické prvky majú? Sú vhodné pre moderné a pohodlné bývanie? Ako by sa líšili od bežne dostupných spální? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre