) Tabuľky Express

Spoločnosť eliumstudio Design vzdala hold mobilite a ľahkosti vo svojej novej kolekcii prenosných konferenčných stolíkov.

Mladá značka Super-ette, založená v roku 2010 v Luxembursku, uviedla na trh svoju líniu konferenčných stolíkov Express ( "express" ). Názov je odvodený od skutočnosti, že stôl sa dá v prípade potreby rýchlo a ľahko premiestniť Stačí ho zdvihnúť za rukoväť závesu, umiestnená v strede pracovnej dosky. Podľa tvorcov – od eliumstudio designers- Tento prvok je funkčný a zároveň charakteristický pre kolekciu.

Podstavec mobilných stolov je vyrobený z kovových tyčí spojených podstavcom v tvare kruhu. Vetvičky sú k sebe pripevnené pod rôznym uhlom a môžu siahať nahor alebo nadol. Stolové dosky sú vyrobené z MDF s lakovanou povrchovou úpravou, rukoväť vyrobené z nylonovej šnúry.
Tri veľkosti.

Prečítajte si viac  Nemecká kúpeľňa Burgbad
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Michal

    Ďakujem za informácie o Tabuľkách Express. Chcel by som sa opýtať, aké formáty sú k dispozícii pre tieto tabuľky? Mohú byť exportované do Excelu alebo iných programov? Ďakujem vopred za informácie!

    Odpovedať
    1. Igor

      Ďobrý deň! Tabuľky Express sú k dispozícii v rôznych formátoch vrátane Excelu, CSV a PDF. Tieto tabuľky si môžete jednoducho exportovať do Excelu alebo iného programu podľa vašich potrieb. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa opýtať. Ďakujeme vám za záujem o naše služby!

      Odpovedať
  2. Lukáš Šimko

    Čo je to Tabuľky Express a aké sú jeho hlavné vlastnosti a výhody? Aké funkcie ponúka a ako sa líši od bežných tabuliek? Máte s týmto nástrojom nejaké skúsenosti? Ak áno, aký je váš názor na jeho použiteľnosť a efektivitu? Odporúčate ho pre profesionálne alebo osobné použitie?

    Odpovedať
Pridajte komentáre