26 lila a fialových záhonov

Chcete si zariadiť spálňu vo fialovej farbe, ale neviete, ako si splniť svoj sen? Náš výber fotografií vám pomôže vybrať vhodný nábytok a doplnky vo všetkých odtieňoch lila.

Šeříkový sen

Ak chcete dať svojej spálni živú osobnosť, nemusíte experimentovať s dekorom a používať umelecké predmety namiesto obvyklých predmetov v domácnosti, ktoré sú krásne, ale nie vždy funkčné. Stačí si vybrať atypickú paletu farieb, napr. lila.

Šeříková spálňa- Nemusí to byť dievčenská voľba. Fialový interiér bude vyhovovať aj mužovi, hlavná vec je použiť správne odtiene v dekorácii Tmavý, sýty a mužný.

Čo presne môžeme použiť na vytvorenie interiéru fialovej spálne? Dnes túto farbu aktívne používajú dizajnéri a výrobcovia. Fialové odtiene sú vhodné nielen na textil a doplnky, ale aj na čalúnenie. Kúpte si posteľ s čalúnením lila a spálňa už nebude vyzerať obyčajne, aj keď do jej interiéru nepridáte ďalšie odtiene fialovej. Interiér lila spálne môže byť tiež usporiadaný s akcentmi. Napríklad lila prehoz, posteľný prehoz, vankúše alebo matrac môžu urobiť najštandardnejšiu posteľ peknou. Môžete ísť ďalej a ozdobiť spálňu lila tapetami a závesmi a hrať sa s odtieňmi fialovej.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Anna Černá

    Ahoj! Na tvojom mieste by ma zaujímalo, aký je rozdiel medzi lila a fialovými záhonmi. Vieš mi to vysvetliť? Sú tieto farby skutočne odlišné alebo sa jedná o rôzne označenia toho istého odtieňa? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre