24 talianskych spálňových súprav

Kompletná súprava je dokonalým riešením pre spálňu. Talianske náhlavné súpravy zaručujú sofistikovaný, elegantný a funkčný interiér.

Celý interiér

Ak chcete, aby vaša spálňa pôsobila celistvo a harmonicky, nemali by ste používať kusy nábytku, ktoré k sebe nepatria. Najlepšie je vybrať si nábytkové kovania, ktoré najlepšie vyhovujú vašej predstave o krásnom a ergonomickom obytnom priestore.

Útulnosť a pokojné čaro najvyššia priorita pri výbere nábytku do spálne. Vytvorte si vo svojej izbe komornú, relaxačnú atmosféru s naším talianskym nábytkom do spálne. Dodáva sa v klasickom a modernom štýle, vyznačuje sa sofistikovaným dizajnom a bezkonkurenčným komfortom.

Spálňový nábytok talianskej výroby je vybavený všetkými základnými prvkami: súpravy obsahujú jednolôžkové a manželské postele, priestranné komody a skrine, praktické nočné stolíky… V kolekciách nábytku je potrebné spomenúť aj prítomnosť užitočných a príjemných doplnkov, ako sú zrkadlá, pufy, lavičky, baldachýny na postele, krásne prehozy a ozdobné vankúše.

Do izby tínedžera si môžete kúpiť súpravu, ktorá obsahuje stôl a stoličku, aby ste v izbe vytvorili pracovný kútik. Elegantná dáma bude mať radosť, keď bude mať okrem všetkých potrebných kusov nábytku aj spálňu s elegantným a funkčným toaletným stolíkom.

Taliansky nábytok je vyrobený z masívneho dreva, drevotriesky triedy E1, tamburato, multistrato. Klasické nábytkové prvky sú luxusne a starostlivo zdobené: pri navrhovaní nábytku sa používa ručné vyrezávanie, miniatúrne maľovanie a zlaté intarzie. Čelá skríň sú potiahnuté kožou a prešívané ozdobnými gombíkmi a čelá skríň sú zdobené intarziou. Moderný nábytok je dokončený laminovaním a farebným lakom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Anton Blažek

    Aký je materiál týchto talianskych spálňových súprav? Mám záujem o kúpu, no chcel by som vedieť, či sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre