17 šatníkové systémy a skrine

Šatne môžu byť veľké aj malé, klasické aj moderné. Ktorý si mám vybrať?? – Je to na vás.

Priestranná šatňa- Sen každej ženy, a takto si ženská predstavivosť vyčarí v pozadí obraz "Pretty Woman" Dvere šatníka sa náhle otvoria a odhalia police preplnené topánkami, taškami a klobúkmi. A na strane všetky šaty, šaty, šaty.. Tu sa zvyčajne ozve budík…

Šťastní majitelia takéhoto šatníka určite existujú aj v reálnom svete. Využijú aj náš výber – a práve tu prichádzajú na rad zásuvky a výsuvy Pretože tu nájdete fotografie šatníkov so štýlovými a funkčnými modulmi. Nie každý si však môže dovoliť mať svoje veci na jednom mieste. Tu prichádzajú na rad šatníkové skrine Zázrak malých mestských bytov.

Keď už hovoríme o šatniach, mnohí ľudia majú tendenciu zamieňať si ich a nerozlišujú medzi šatníkom a šatňou. Tá je miestnosť alebo kabína. Jedným slovom – Obrovská šatníková skriňa ( na rozdiel od bežnej ). Oboje nájdete v našej ponuke – A fotografie kompletných šatní a šatníkov.

Ani tentoraz sme sa nerozhodli pre konkrétny štýl V ponuke nájdete klasické aj moderné vzory.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Lukáš Polák

    Aký je rozdiel medzi šatníkovými systémami a skriňami? A ktorá z týchto možností je vhodnejšia pre uloženie oblečenia?

    Odpovedať
Pridajte komentáre