15 pohoviek vo vidieckom štýle

Vidiecka pohovka nie je vždy atribútom krásneho rustikálneho interiéru: niekedy sa lakonická a drsná pohovka v tomto štýle najlepšie hodí do brutálneho "mužského" interiéru.

Pohovky vo vidieckom štýle Nie vždy je to textil čalúnený pekným vzorom chintz. Mnohé modely sú robustné a odolné, majú jednoduché tvary a čalúnenie v rôznych prírodných farbách. Podľa týchto základných pravidiel niektorí dizajnéri vytvárajú svoje pohovky čo najlakonickejšie, zatiaľ čo iní ich, naopak, zaťažujú detailmi v štýle "divokého západu" – vidiecku pohovku možno ozdobiť prúteným materiálom, kožou rôzneho spracovania, ozdobnými klincami a iným kovovým kovaním. Pohovka je najvhodnejšia pre mužov Vidiecku pohovku možno ozdobiť prúteným materiálom, kožou rôznych povrchových úprav a ozdobnými klincami a iným kovovým kovaním. Náš výber – pohovka na obrázkoch vám pomôže nájsť vhodný model do miestnosti, v ktorej chýba tá "správna" pohovka pohovka.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Erik Holub

    Milý čitateľ, rád by som sa spýtal, akú veľkosť majú tieto pohovky vo vidieckom štýle? Sú vhodné do menšieho priestoru alebo sa viac hodia na veľkú obývačku? Taktiež ma zaujíma, aké materiály sa používajú pri výrobe týchto pohoviek a či sú pohodlné na sedenie. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre