13 mini kúpeľňových políc

Sklenené, kovové, plastové, moderné aj klasické – sú nepostrádateľným doplnkom pre malé kúpeľne a štýlovým dizajnovým prvkom.

Policová jednotka

Nie každá kúpeľňa má závesnú skrinku alebo stojacu úložnú jednotku Nedostatok priestoru si vyberá svoju daň. Závesné police sú však niekedy skutočným záchrancom. Po prvé preto, že sú kompaktné a zaberajú minimum miesta. A po druhé preto, že vyzerajú štýlovo a dajú sa použiť ako dizajnový prvok v kúpeľni.

Môžete si vybrať originálne police do kúpeľne v akomkoľvek štýle. Moderné štýly sú elegantné a uhladené, zatiaľ čo klasické modely sú jemne navrhnuté a zložito zdobené s figurálnym zapínaním, pozlátenými detailmi, kryštálmi.

Malé police sú k dispozícii zo skla, kovu, plastu, keramiky a dokonca aj zo syntetického kameňa. Môžete si ich kúpiť ako kompletnú sadu kúpeľňových doplnkov alebo samostatne. Hoci sú závesné police miniatúrne, sú veľmi funkčné. Niektoré modely sú doplnené dávkovačom mydla a držiakom na fľaše, iné môžu byť vybavené držiakom na uteráky.

Poličky v podobe nádob a košíkov na kúpeľňové doplnky sú veľmi praktické: sú malé, ale priestranné a nedovolia, aby z nich vypadli flanelové a šampónové poháre. Môžete si zaobstarať aj kompletnú úložnú jednotku s vreckovými policami – Zmestí sa do nej všetko, čo sa v kúpeľni nachádza, vrátane zubných kefiek, tuby zubnej pasty, hrebeňov, nožníc a pohárov s krémom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Branislava Zemanová

    Chcel by som sa spýtať, aké sú rozmery a materiál týchto 13 mini kúpeľňových políc a aký je ich účel. Sú dostupné v rôznych farbách? Sú vhodné pre inštaláciu vo vaňových sprchách?

    Odpovedať
Pridajte komentáre