25 moderných kuchýň

Moderné kuchyne, ktoré sú niekedy strohé, inokedy extravagantné, ale vždy ergonomické a funkčné, udivujú svojím dizajnom a tešia svojím vynikajúcim výkonom.

Módna kuchyňa

Kuchynský nábytok v redakčnej sérii fotografií sa vyznačuje dekoratívnou čistotou, funkčnosťou a ergonómiou. . Všetko je to o modernom štýle. Budeme hovoriť o moderných kuchyniach a zoznámime sa s rôznymi modelmi.

Moderné kuchyne na fotografii vyzerajú expresívne a architektonicky. Nástenné a podlahové nábytkové jednotky obdĺžnikového tvaru, ktoré možno usporiadať s maximálnym ohľadom na ergonómiu. Moderné kuchyne sú často doplnené ostrovčekovými alebo polostrovčekovými pultmi a barovými pultmi, ktoré ich robia ešte estetickejšími a funkčnejšími.

Skrine a zásuvkové skrinky moderných kuchynských súprav sú doplnené policami požadovanej veľkosti a konfigurácie podľa požiadaviek zákazníka. Dvere a zásuvky sa zatvárajú jemne a ticho ľahkým dotykom pomocou mechanizmov s mäkkým zatváraním, plynových pneumatických tlmičov a nastaviteľných závesov. Stolové dosky na krájanie sú vyrobené z krásnych a odolných materiálov, ako je prírodný alebo syntetický kameň, keramika, oceľ, tvrdené sklo. Konštrukčná ľahkosť a exkluzivita kuchynského nábytku je umocnená integrovaným osvetlením a kovaním s neobvyklým dizajnom alebo absenciou akéhokoľvek.


Materiály zo zdroja


Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Ivana Kováčiková

    Ako študent s obmedzeným rozpočtom sa zaujímam o moderné kuchyne. Mohli by ste mi odporučiť nejaké cenovo dostupné kuchyne, ktoré by sa hodili aj do menších priestorov?

    Odpovedať
Pridajte komentáre