24 Špičková kuchyňa

Vonkajšie prejavy high-tech kuchyne – čisté línie, stručnosť, funkčnosť. Jeho vnútorné mechanizmy sú špičkovo vybavené.

Jeden z najobľúbenejších štýlov v dizajne kuchyne High-tech. V čom spočíva jeho príťažlivosť?? Základný princíp high-tech kuchyne nič zbytočné. Vo výzdobe interiéru nie sú žiadne jemné detaily, iba čisté línie, pravidelné geometrické tvary, proporcionalita a maximálne využitie priestoru.

Kuchyne s high-tech vybavením majú väčšinou jasné rozdelenie na zóny a výrazný ostrovček. Špičkové kuchyne si možno len ťažko predstaviť bez množstva špičkových technológií. A týkajú sa všetkého: spotrebičov, nábytku a osvetlenia. Pri výbere nábytku a spotrebičov do high-tech kuchyne uprednostnite "cool".. odtieňov, kovových a sklenených detailov. Farba úchytiek, konzol a ďalších detailov musí tiež zodpovedať celkovému štýlu miestnosti.

kohútiky a potrubia sa zvyčajne nechávajú odkryté. Je to tak trochu "vec" high-tech. Základné farby tohto štýlu sú biela, sivá a čierna. Ďalšia špecialita high-tech kuchýň lesk. Preto je tu množstvo lesklých povrchov a presne zvolených ( smerových zdrojov svetla a ).

Ak sa rozhodnete pre high-tech kuchyňu, nezabudnite na jej špeciálne vlastnosti Štýl a technológia.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Dáša Štefániková

    Ahoj! Chcel by som sa spýtať, čo presne znamená „24 Špičková kuchyňa“? Je to firma, kde vyrábajú kuchynské spotrebiče alebo sa jedná o niečo iné? Ak by si mi mohol poskytnúť viac informácií, bol by som veľmi vďačný. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre