24 neobvyklých kuchynských stolov zo skla

Možno je to najneobvyklejší nábytok pre ľudí, ktorí sa nechcú zmieriť so všednosťou. Technológovia potešia dizajnérov a dizajnéri nás radi prekvapia.

Kto hovorí, že lacné kuchynské stoly zo skla musia byť nudné – veď sú len zo skla na hornej strane?. Prečo si nezakúpiť neobvyklý model. povedzme s pracovnou doskou, cez ktorú je vidieť zložitý transformačný mechanizmus?.. A čo zložité nohy a podstavce dizajnérskych modelov z rôznych materiálov: kované železo, masívne drevo, ohýbané rúrky z nehrdzavejúcej ocele, polyuretán??.. Vyberte si sklenené stoly do kuchyne v rôznych farbách, stupňoch priehľadnosti, matné a vzorované. Z vysokopevnostného z laminovaných, tvrdených alebo veľmi hrubých plechov.

Prečítajte si viac  25 moderných kuchýň
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Katarína Janíková

    „Aký je váš názor na tieto 24 neobvyklých kuchynských stolov zo skla? Čo si myslíte o ich dizajne a praktickosti? Boli by ste ochotní mať niečo také v svojej kuchyni? Ak áno, prečo? Ak nie, čo by Vás na tomto type stola odradilo? Teším sa na Vaše názory.“

    Odpovedať
Pridajte komentáre