24 kuchýň s barovým pultom

Bar je atraktívnym akcentom, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube u interiérových dizajnérov. Aj tie najobyčajnejšie miestnosti sa dajú zaujímavým spôsobom vyzdobiť.

Pri pohľade na fotografie kuchýň s raňajkovým barom je ťažké nenechať sa nakaziť nadšením dizajnérov a výrobcov. Kto ho môže používať??
Bar sa najčastejšie nachádza v kuchyni a obývačke. V tomto prípade dokonale rieši problém zónovania. Barový pult je však vhodný aj v izolovanej kuchyni. Klasické usporiadanie kuchyne s pracovnou doskou vo výške 110-115 cm nad podlahou v kombinácii s vysokými stoličkami. Barový pult je možné integrovať aj do ostrovnej kuchyne. Toto rozdelenie na dve úrovne oddeľuje "pracovný priestor" od zvyšku domu Z jedálenského priestoru.

Prečítajte si viac  Ako čo najlepšie využiť rohovú kuchyňu
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Martin

    Ahoj! Vidím, že tu je 24 kuchýň s barovým pultom. Mám záujem sa nad tým dozvedieť viac. Aké sú rozmery týchto kuchýň? Aké materiály sa pri ich výrobe používajú? A dokážeš mi povedať viac o ich funkčnosti a inovatívnych prvkoch? Ďakujem veľmi pekne!

    Odpovedať
  2. Anna Kovačíková

    Aký je váš názor na kuchyne s barovým pultom? Radšej by som mal/a normálne kuchynské stoly a stoličky alebo je barový pult praktickejší a modernejší? Máte niekto skúsenosti s kuchyňou s barovým pultom?

    Odpovedať
    1. Jakub

      Môj názor na kuchyne s barovým pultom je, že sú veľmi štýlové a moderné, no zároveň aj praktické. Barový pult ponúka ďalší priestor na prípravu jedla, jedlo môžete konzumovať priamo na ňom a je to skvelé miesto na relaxáciu s priateľmi a rodinou. Osobne by som mal/a radšej kombináciu normálnych kuchynských stolov a barového pultu, aby som mala viac možností pri jedle a vnútri kuchyne. Skúsenosti s kuchyňou s barovým pultom mám iba z návštevy u priateľov, no boli veľmi spokojní s týmto riešením.

      Odpovedať
Pridajte komentáre