20 kusov interiérového nábytku z USA

Európski výrobcovia nábytku a interiérového vybavenia sú v Rusku tradične známi a obľúbení. Výrobcovia zo Spojených štátov vo veľkej miere zohľadňujú preferencie svojich spoluobčanov, ich výrobky sa líšia od európskych, ale môžu byť zaujímavé aj pre ruského spotrebiteľa. Vybrali sme najzaujímavejšie modely.

V Amerike je pomerne veľa výrobcov, ktorí pracujú v rôznych štýloch a s rôznymi materiálmi, ale možno pozorovať niektoré spoločné črty. Po prvé, americká spoločnosť je veľmi konzervatívna, čo sa odráža vo vzhľade amerického nábytku. Všetky predmety sú oveľa masívnejšie, vyššie, širšie, hlbšie a väčšie ako ich európske náprotivky. Aj v dokončovacích prácach – Žiadne progresívne potlače a svetlé farby. Americkí spotrebitelia si vyberajú neutrálne hnedé farby, prírodné tkaniny, kožu a kameň. Vyhnite sa krikľavým vzorom. Americké svietidlá sú spravidla vyrobené z kovu. Všetky spôsoby a pre všetky vekové kategórie.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Róbert

    Ahoj, mohli by ste mi povedať, aký je presný druh interiérového nábytku, ktorý bol zakúpený z USA? Zaujíma ma kvalita a štýl. Tiež by ma zaujímalo, kde sa bude tento nábytok používať a aké sú vaše skúsenosti s prepravou tohto množstva nábytku. Ďakujem!

    Odpovedať
  2. Martina Hlaváčová

    Ako sa dá zabezpečiť preprava 20 kusov interiérového nábytku z USA?

    Odpovedať
Pridajte komentáre