18 detských stolov: najlepšie modely roku 2013.

Bezpečné pre dieťa, ergonomické pre školákov. Stôl do detskej izby podľa veku dieťaťa.

Ako dieťa rastie, detský stôl prechádza skutočným vývojom – Od detského prebaľovacieho pultu až po kompletné pracovné stanice pre školákov. Rodina detských modelov bola nedávno obohatená o hracie stoly. Batoľatám nevadí ochutnávať nábytok, preto pri výbere stolov pre batoľatá dbajte na kvalitné materiály a bezpečné spôsoby manipulácie s nimi. Dobré písacie stoly pre školákov sa vyznačujú premyslenou ergonómiou; môžu byť vybavené mechanizmom na nastavenie výšky a uhla, doplnené stolíkom s podstavcom, posuvnou doskou na klávesnicu, poličkou na príslušenstvo, knihy, tlačiareň, stojan na monitor atď..

Prečítajte si viac  Tipy na výber pracovnej dosky a drezu
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Gabriela Šimková

    Ahoj! Mohli by ste prosím uviesť, ktoré sú najlepšie modely roku 2013 medzi 18 detskými stolmi? Chcel by som vedieť, akými kritériami sa riadili pri ich výbere a či je medzi nimi aj nejaký univerzálny model vhodný pre všetky vekové skupiny detí. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre