...

16 detských kresiel na hranie

Vďaka úsiliu dizajnérov a výrobcov vyzerajú detské kreslá-transformátory čoraz nezvyčajnejšie, pretože ich úlohou je rozvíjať detskú predstavivosť.

Hojdacie kreslo pre deti tradičná, ale nie jediná možnosť herného nábytku. Vďaka úsiliu dizajnérov a výrobcov sa teraz detské hracie kreslá môžu rozžiariť a rozložiť na časti, stolička sa môže premeniť na kreslo, stoličku do stojana a hojdacie kreslá sa už nepodobajú bežným koňom, umelci sa ich snažia urobiť čo najneobvyklejšie a najfantastickejšie. Výrobcovia však starostlivo pracujú nielen na vzhľade a dizajne herného nábytku, ale aj na jeho kvalite. Hojdacie kreslo pre deti je vyrobené tak, aby vyhovovalo výške dieťaťa, na čalúnenie sa používajú špeciálne certifikované látky a kožušiny a povrchová úprava lak na vodnej báze.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Pavol Jurčík

    Ahoj! Videli sme, že máte 16 detských kresiel na hranie. Chceli by sme sa spýtať, aký je vekový limit pre tieto kreslá a či je možné ich využívať aj pre staršie deti, napríklad pre 10-ročného dieťaťa? Ďakujeme za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre