26 stolových transformátorov

Po zložení je stôl transformátora kompaktný a zmestí sa do každej kuchyne. A keď hostíte hostí, môžete počet miest na sedenie takmer zdvojnásobiť prestavbou stolovej dosky.

Skryté funkcie

Transformátorový stôl vyzerá najčastejšie ako bežný jedálenský stôl. Z funkčného hľadiska však nie je taká konvenčná – Vo vnútri stola sa nachádzajú zaujímavé prvky: ďalšie plochy a dosky, nadstavce, vložky a krídla. Všetky tieto možnosti umožňujú zdvojnásobiť alebo dokonca strojnásobiť plochu jedálenského stola Niekoľko ďalších miest na sedenie a jedenie.

Po zostavení sú posuvné kuchynské stoly veľmi ergonomické. V pomerne malej kuchyni je dokonca miesto na rozkladací kuchynský stôl Môžete v ňom raňajkovať a večerať ako rodina. A ak plánujete veľkú slávnosť.. Rozložte stôl a zabezpečte dostatok stoličiek na večeru.

Moderné posuvné kuchynské stoly majú rôzne dizajnové prvky, formy a mechanizmy transformácie. Pri kúpe skladacieho stola musíte venovať osobitnú pozornosť spôsobu jeho rozloženia. A je jedno, či ide o výsuvnú plochu ukrytú pod pracovnou doskou, odnímateľné krídlo alebo výsuvnú zásuvku Sami sa rozhodnete, či chcete stôl pohodlne sklopiť alebo vysunúť.

Možnosť transformácie – všetko toto príslušenstvo ponúka možnosť zdvojnásobenia kapacity sedadiel je zdanlivo moderný atribút štýlu, ktorý smeruje k premyslenej funkčnosti. Skladacie, posuvné, rozkladacie a konzolové stolíky, transformujúce sa konferenčné stolíky sú často minimalistické alebo high-tech estetické a vyrobené zo skla, kovu, drevotriesky, MDF, ale transformátory nájdete aj medzi lakovanými stolíkmi z masívneho dreva, ktoré majú klasický vzhľad, ale sú utilitárne a praktické pri každodennom používaní.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Marek

    Aké sú vlastnosti a funkcie týchto 26 stolových transformátorov? Sú určené pre domáce použitie alebo majú priemyselný charakter? Aké je ich výkonové hodnotenie? Ako sa líšia od bežných transformátorov?

    Odpovedať
  2. Andrej Hruška

    Ďakujem za zdieľanie informácie o 26 stolových transformátoroch. Mám niekoľko otázok. Prečo je potrebných presne 26 transformátorov? Aký je ich výkon a účel? Kde sú umiestnené? Ak by ste mohli poskytnúť ďalšie detaily, bolo by to veľmi užitočné. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre