...

26 skríň so závesnými dverami

Šatníková skriňa so závesnými dverami môže byť samostatným nábytkom alebo súčasťou modulárneho nábytkového systému do predsiene, spálne, obývačky alebo šatne.

Keď sa hovorí o skrinkách s krídlovými dverami, väčšina ľudí si predstaví tradičné a ťažkopádne dvojkrídlové skrine. Tieto združenia však už dávno nemajú kontakt s realitou. Dnešné návrhy šatníkov sú prekvapivo rozmanité z hľadiska formy, štýlu a funkcie. K dispozícii s nohami alebo bez nich, podstavce, vstavané, voľne stojace a výklopné rohové skrinky.

Líšia sa počtom dverí: jedny, dvoje, troje alebo viac. Dvere sa dajú otvárať pomocou kľučky alebo špeciálneho tlačidla. Vnútorná časť rohovej skrine je vybavená policovým systémom, posuvnými zásuvkami a vešiakom na šaty. Korpus a dvere rohových skríň môžu byť vyrobené z rovnakého materiálu alebo z rôznych materiálov Napríklad korpus z dreva a dvere z matného skla.

Pokiaľ ide o dekoratívne prvky, výrobcovia nešetria nákladmi ani úsilím. Na výzdobu skriniek sa môže použiť zrkadlová intarzia, rezbárstvo, zlátenie, striebrenie atď.. Nástenné skrinky sú často vybavené vstavaným osvetlením. Moderné skrine so závesnými dverami získavajú čoraz zaujímavejší vzhľad. Okrem modelov s tradičným obdĺžnikovým tvarom teraz nájdete aj neštandardné polygóny, modely s oblúkmi atď..

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Daniel

    Ahoj! Mám dotaz ohľadom 26 skríň so závesnými dverami, ktoré som si práve prečítal. Môžeš mi prosím vysvetliť, aké sú rozmery týchto skríň? Rovnako by som chcel vedieť, aký materiál je na tieto skrine použitý a či majú aj police alebo len závesný priestor. Ďakujem!

    Odpovedať
    1. Andrej

      Ahoj! Rozmery týchto skríň so závesnými dverami sú zvyčajne štandardné, avšak môžu sa líšiť podľa výrobcu. Materiál použitý na tieto skrine sa často líši podľa cenového rozpätia, ale väčšinou ide o laminátový materiál alebo drevotrieskovú dosku. Skrine môžu mať buď len závesný priestor, ale niektoré modely obsahujú aj policový priestor pre lepšiu organizáciu a úložný priestor. Dúfam, že ti odpoveď pomohla! Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, neváhaj sa pýtať. Ďakujem!

      Odpovedať
  2. Anton Blažek

    Ako sa dá táto veľká skupina skríň so závesnými dverami najlepšie využiť? Máte nejaké nápady alebo odporúčania na to, ako ich organizovať a usporiadať, aby boli účelné a efektívne? Teší ma počuť váš názor. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre