26 lavičiek do záhrady

Stará dobrá záhradná lavička – priateľ unaveného chodca a šťastného chalupára zjavne prežíva druhú mladosť. Dizajnéri z celého sveta s nadšením experimentujú s týmto vzhľadom. Plody ich práce si môžete pozrieť na našom výbere fotografií.

Druhá mládež

Záhradná lavička Nevyhnutný atribút mestských bulvárov, námestí a parkov v tomto veku získala obrovské množstvo nových fanúšikov v podobe majiteľov prímestských nehnuteľností Od skromného vidieckeho domu po priestrannú chatu. V mestskom parku alebo na súkromnom pozemku je záhradná lavička nevyhnutná. Môže ho používať viacero osôb súčasne.

Záhradná lavička je podľa definície nenáročná na údržbu, ale je to záhradný doplnok. Z toho vyplýva použitie vhodných materiálov a nových technológií na jeho výrobu, ako aj záujem o dekoratívnu hodnotu predmetu. Výrobcovia používajú na výrobu záhradných lavičiek širokú paletu materiálov vrátane inovatívnych: od tvrdého dreva po rotačne tvarovaný polyetylén, od kovu po polyuretán.

Záhradná lavička sa stala ešte univerzálnejšou: možno ju použiť nielen vonku alebo v záhrade, ale aj v interiéri vidieckeho domu, a to v podobe pohovky alebo kozuba. Obyčajnú záhradnú lavičku možno dokonca premeniť na prenosné stereo vďaka zabudovanému audiosystému, ktorý prehráva hudbu z mobilných telefónov cez Bluetooth.

Rozmanitosť originálnych dizajnov možno vidieť v redakčnom výbere – Pozrite si ho raz!

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Andrej

    Ahojte, viete mi prosím povedať, kde môžem zohnať 26 lavičiek do záhrady? Ak máte nejakú skúsenosť s kúpou alebo odporúčania, budem vďačný za vaše rady. Ďakujem!

    Odpovedať
  2. Gabriela Hrnčiarová

    Ahoj! Mám malú otázku pre teba. Kde si môžem kúpiť tých 26 lavičiek do záhrady? Ak poznáš nejaké obchody, kde ich predávajú, veľmi by som bol vďačný za informácie. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre