26 šatníkových skríň

Šatník by mal byť priestranný a funkčný. A tiež ergonomické a estetické. Šatníky na našom fotení ponúkajú všetky tieto vlastnosti.

Na šaty, obleky, spodnú bielizeň

Šatník slúži na ukladanie oblečenia. Pri výbere tohto nábytkového modulu sa teda v prvom rade riaďte veľkosťou svojej skrine. Prejdite si svoj šatník: zistite, koľko máte šiat a oblečenia, koľko topánok, pleteného oblečenia, spodnej bielizne a ďalších vecí? Takáto štúdia vám pomôže pri rozhodovaní o veľkosti šatníka. Môžete si tiež vybrať správnu výplň: police, tyče, zásuvky, koše….

Rozmery šatníka sú dôležité pre typické ruské byty. Do malej miestnosti je možno lepšie kúpiť vysokú úzku nástennú skrinku. Kompaktná dvojkrídlová skrinka postačuje pre detskú izbu. Existujú veľkokapacitné úložné systémy, v ktorých môžete uložiť skutočne obrovské množstvo vecí. Potrebujú však priestor a všestrannosť, aby sa do nich zmestili. Skrinky na oblečenie sa dodávajú ako skriňové, modulárne alebo vstavané. Niektoré majú výklopné dvere ( klasické modely ) niektoré majú posuvné, skladacie a dokonca aj otočné dvere.

Štýl a estetika šatníkových skríň závisí od ich predných častí. Dekoráciu šatníka si často môžete vybrať sami Veľké gravírované zrkadlo, ručne vyrezávané, saténové alebo tónované sklo, matný alebo lesklý lak, integrované alebo liatinové kovanie. Niektorí výrobcovia ponúkajú model šatníka s rozšírenou funkčnosťou: s policami na knihy, osvetlením a výklenkom na TV.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Michaela Krajčíková

    „Je niekto z vás s takýmto množstvom šatníkových skríň? Ako sa vám darí udržiavať poriadok a organizovať oblečenie v nich?“

    Odpovedať
    1. Jakub

      Áno, mám veľa šatníkových skríň a udržiavanie poriadku v nich nie je vôbec jednoduché. Musím si pravidelne vyhrnúť čas na zoradenie oblečenia podľa typu, farby a sezóny. Tiež používam rôzne skladacie techniky a organizéry na maximalizáciu priestoru. Často sa mi stane, že musím prehodnocovať, čo mám a čo už nepotrebujem, aby som udržiaval skríne poriadok a mohol v nich efektívne nájsť to, čo potrebujem. Celkovo mi pomáha nekompromisný prístup k organizácii a systematickému prístupu pri udržiavaní poriadku vo svojich skríňach.

      Odpovedať
Pridajte komentáre