...

25 súprav talianskeho detského nábytku

Na to, aby ste získali dobrý vkus, nemusíte svoje dieťa brať do múzeí, galérií a divadiel. Stačí, ak jeho izbu vyzdobíte talianskym detským nábytkom, ktorý si v ničom nezadá so skutočnými umeleckými dielami.

Detský nábytok z Talianska plne zodpovedá sloganu "Všetko najlepšie deti". Toto motto platí takmer pre všetky talianske továrne vyrábajúce detský nábytok. Taliansky nábytok do detskej izby pre deti a dospievajúcich si nemožno pomýliť s nijakým iným. Originálny dizajn, dôraz na detail, holistický prístup k dizajnu detskej izby, kvalitné materiály to všetko robí detský nábytok z talianska takým žiadaným.

Pre Talianov je dieťa – Malá, ale nezávislá osobnosť. Preto je taliansky nábytok do detskej izby pomerne "dospelý" Pri kúpe nábytku však nemôžete šetriť: stoly, regály, komody, nočné stolíky atď.. Deti tak majú možnosť objavovať svet nielen prostredníctvom pokojného odpočinku a hry, ale aj prostredníctvom tvorivosti a učenia.

Výberom detského nábytku z Talianska môžete svojmu dieťaťu automaticky vštepiť dobrý vkus. Veď tieto kusy nábytku sú skôr umeleckými dielami ako bežným nábytkom. Aktívne sa na nich pracuje ručne. Pokiaľ ide o farby, niektorí výrobcovia hrajú na kontrasty a snažia sa do detskej izby vniesť všetky farby dúhy; iní dávajú prednosť osvedčeným pokojným tónom a kladú dôraz na detaily ( napríklad zdobia čelo postele rezbami ) v patinovanom kove s matnou povrchovou úpravou a matným povrchom;.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Monika Mášová

    Ahoj! Chcel by som sa opýtať, či tých 25 súprav talianskeho detského nábytku je stále dostupných na predaj. Tiež by som rád vedel, či si ich možno prezrieť pred kúpou a či majú rôzne farby a vzory na výber. Existuje nejaký spôsob, ako sa pripojiť na zákaznícky servis, ak by som mal ďalšie otázky alebo by som si potreboval preveriť dostupnosť produktov? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre