...

25 moderných dvojmiestnych pohoviek

Univerzálne riešenie pre domácnosť a kanceláriu. Vyzerajú rovnako dobre v obývacej izbe, kancelárii alebo na recepcii.

Je ťažké tomu uveriť, ale kedysi bola pohovka luxusom, ktorý si mohol dovoliť len málokto. Teraz je to kúsok, ktorý nájdete v každom interiéri. To platí najmä pre moderné dvojmiestne pohovky. Obývacia pohovka prakticky nepostrádateľná v obytných aj pracovných priestoroch.

Medzi hlavné výhody týchto modelov patria kompaktný. V malej obývačke alebo spálni by troj- alebo štvormiestna pohovka vyzerala príliš veľká. A dvojmiestny nezaberajú viac miesta, ale ponúkajú rovnaký komfort ako ich "väčší bratia".

Elegantný dizajn moderných dvojmiestnych pohoviek je vhodný aj do kancelárskeho prostredia. Optimálnym variantom pre nich sú kožené pohovky s rovným chrbtom a bez podrúčok.

Pre domácnosť je vhodnejšia moderná dvojmiestna pohovka neskladacia, s tvarovaným alebo polohovateľným operadlom, čalúneným sedadlom a podrúčkami. Ďalšími dizajnovými prvkami sú zvyčajne ozdobné vankúše. Výrobcovia dvojsedákov sa však zameriavajú najmä na tvar ich korpusu alebo nôh a farbu čalúnenia. Pozrite si náš výber obrázkov, ktoré vám pomôžu vybrať si tú správnu pohovku!

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Ivana Páleníková

    Kde by som mohol nájsť tieto moderné dvojmiestne pohovky?

    Odpovedať
Pridajte komentáre