...

25 modelov dreveného detského nábytku

Pri výbere nábytku do detských izieb je obzvlášť dôležitá otázka, z akého materiálu by mal byť set vyrobený. Výber dreveného nábytku pre deti – krásny, praktický a trvácny.

Všetko z dreva

V detskej izbe chcete vytvoriť osobitnú atmosféru – Útulné, ľahké a pohodlné. Ak chcete úspešne dotvoriť svoj interiér, vyberte si drevenú súpravu. Môže to byť klasický detský nábytok z prírodného dreva, ktorý sa vyznačuje sofistikovaným a rafinovaným, ale vždy aktuálnym dizajnom. Alebo moderný drevený detský nábytok Esteticky jednoduchšie, funkčné a úžitkové, ale aj veľmi atraktívne.

Naša zbierka fotografií predstavuje detský drevený nábytok Jednotlivé kusy nábytku a kompletné súpravy z masívneho dreva. Do dievčenskej izby možno vybrať klasický nábytok v netoxických, jemných a pastelových farbách Posteľ s vyrezávaným operadlom, elegantný konferenčný stolík a šatníková skriňa s vyrezávaným čelom na všetky šaty malých princezien. Nábytok môže byť ručne maľovaný kvetinovými a rozprávkovými motívmi.

Chlapec pravdepodobne uprednostňuje nábytok vo vidieckom štýle- Tmavé alebo svetlé nelakované drevo. Ak chcete vytvoriť zvláštnu náladu, doplňte interiér detskej izby zaujímavými doplnkami, napríklad pirátskou truhlicou, kde si chlapec bude ukladať svoje poklady hračky. Alebo si vyberte nábytok so špeciálnym dizajnom, ktorý pripomína lodnú kabínu.

Niektorí ľudia si možno radšej vyberú jednotlivé kusy nábytku a vytvoria si tak zbierku: stolová doska na maľovanie pripomínajúca dikobraz, ktorú môžete vypchať fixkami, lavica s Jednorožce, rozprávkové vysoké stoličky, veľké police, dokonca aj zvláštny nábytok, ako napríklad sekretár.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Veronika Hrušková

    Ahoj! Rád by som vedel viac o týchto 25 modeloch dreveného detského nábytku. Aké sú to modely? Sú vhodné pre aký vek dieťaťa? Sú tieto modely dostupné na trhu? Ako kvalitné sú? A ak by som si chcel taký nábytok kúpiť, kde by som ich mohol nájsť? Ďakujem za odpovede!

    Odpovedať
Pridajte komentáre