...

25 krásnych postelí

Čo robí posteľ luxusnou a elegantnou? Tvarované čelo postele sa stalo dokonalým námetom pre súčasných dizajnérov.

Aj tie najoriginálnejšie postele sú často skryté pred pohľadom pod posteľnou bielizňou a prehozmi. Pri vytváraní luxusnej a krásnej postele preto dizajnéri venujú maximálnu pozornosť viditeľným častiam postele. Pri pohľade na fotografie postele v našej zbierke venujte pozornosť predovšetkým čelu postele. Môže byť tvarovaná, rafinovaná alebo minimalistická, ale vždy vyzerá veľkolepo. Fotografie postelí boli vybrané tak, aby ukázali rôzne techniky zdobenia: rezbárstvo a tkanie, intarzia, plastické laminovanie, ažurové vložky, použitie plátkového zlata, lakovanie so zrkadlovým efektom. Na výrobu a povrchovú úpravu čiel sa používajú rôzne materiály: masívne drevo, textil a koža, mosadzné lišty a kovaný kov.. Obrys čela postele, ktorý zdobí krásne postele, nie náhodou pripomína rám, ktorý obklopuje skutočné umelecké dielo.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Michal Záhorec

    Aký je hlavný dôvod alebo príčina za zverejnením požiadavky na 25 krásnych postelí? Je to pre hotel, nemocnicu alebo pre niečo iné? Ak by ste to mohli objasniť, budem vám vďačný.

    Odpovedať
Pridajte komentáre