15 stolov s kovovými nohami

Pevný základ a módny dizajnový akcent – kovový podstavec je pre stôl. Vrcholom nášho fotografovania je kovová noha stola.

Výhody kovu

Kov sa považuje za priemyselný materiál. Jeho charakteristické vlastnosti sú robustné a odolné, s estetikou, ktorá je zároveň strohá a asketická. Nie je prekvapením, že sa používa najmä na minimalistický nábytok. Dekoratívny a výkonnostný potenciál kovu je v skutočnosti oveľa väčší, než sa na prvý pohľad zdá. To dokazuje aj naše redakčné fotografovanie, na ktorom je hlavným prvkom stôl s kovovými nohami. V každom prípade sú kovové nohy stola kľúčovým štýlovým prvkom – a práve to robí tento projekt takým výnimočným Pevné alebo vzdušné, rovné alebo zakrivené, chrómové alebo strieborné listy. Kovové nohy stola – Nemusia to byť len štyri tradičné nohy alebo jedna uprostred. Môžu byť skutočnou dizajnovou kompozíciou, vďaka ktorej sa stôl stane umeleckým objektom v interiéri.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Angelika Oravcová

    Ahoj, čitateľ! Videl som túto spomienkovú vetu „15 stolov s kovovými nohami“ a uvažujem, aké sú tieto stoly. Aké sú ich rozmery a vlastnosti? Sú vhodné do interiéru alebo exteriéru? Sú dostupné v rôznych farbách alebo štýloch? Je ich možné zakúpiť? Ak áno, kde a za akú cenu? Budem vďačný za akékoľvek informácie, vďaka!

    Odpovedať
Pridajte komentáre