15 stolov s doskou

Stolová doska je vyjadrením podstaty stola. A môže byť aj korunou slávy. Náš výber stolov s krásnymi doskami zahŕňa.

Obrus na stôl!

V sovietskych časoch bolo bežné zakrývať dosky stolov obrusom… Teraz môžeme obrus pokojne zaradiť do kategórie "relikvie minulosti", Alebo to považujte za kultúrne dedičstvo retro štýlu. Koniec koncov, väčšina moderných stolov má stolové dosky, ktoré by nikdy nemali byť zakryté textíliami.

Pozrite si naše vybrané fotografie stolových dosiek a pozrite si umeleckú nádheru stolových dosiek z rôznych materiálov. Výber materiálu a dekoru pre vrchné časti je diktovaný nuansami štýlu. Nábytkársky priemysel využíva nielen bohatý sortiment surovín – Sklo, kameň, drevo, plast, akryl ale aj najnovšie technológie. Napríklad stolové dosky vyrobené z dvoch sklenených tabúľ, medzi ktorými je šošovkovitá fólia, vďaka ktorej je povrch priehľadný a vytvára kaleidoskopický efekt pripomínajúci sklenené fasády benátskych palácov z 18. storočia. Každý z uvedených materiálov má svoju jedinečnú estetiku.

Tradičné tvary stolových dosiek okrúhle, oválne, obdĺžnikové. Dizajnové modely sa však môžu pochváliť aj geometricky náročnými kontúrami.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Michal Výboh

    Ahoj! Prečítal som tento text, kde sa spomína 15 stolov s doskou. Môžete mi prosím vysvetliť, aký druh dosky je na stoloch a aký je ich účel? Ďakujem vopred za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre