...

15 Nástenné police

Ideálne miesto na uloženie vašich potrieb a cenných suvenírov, umeleckých a krásnych vecí. Často sú samy o sebe výrazným prvkom interiérového dizajnu.

Moderné nástenné police môžu pôsobiť ako dekoratívny prvok, ako opora pre umelecký predmet alebo ako úžitková funkcia, pričom svojím dizajnom podčiarkujú štýl interiéru.

V súčasnosti ponúkajú butiky a showroomy nástenné police vo všetkých možných štýloch Od klasiky po špičkovú technológiu. Milovníci minimalizmu ocenia plávajúce sklenené police, zatiaľ čo klasici pravdepodobne uprednostnia vyrezávané police z masívneho dreva – konzoly.

Výber je rovnako bohatý z hľadiska funkčnosti závesných políc. Preto by nemalo byť príliš ťažké nájsť model, ktorý bude zodpovedať vášmu vybaveniu a potrebám vašich nájomníkov. Otvorené nástenné police sú označené ako "ľahko prístupné" ( vždy po ruke ) uzavreté police so sklenenými dvierkami poskytujú dokonalý úložný priestor pre vaše cennosti a slúžia ako vitrína. Nástenné police môžu plniť úlohu nočného stolíka, konzoly alebo toaletného stolíka všetko závisí od vašej predstavivosti a zvoleného modelu.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Anton Blažek

    Aké sú rozmery týchto 15 nástenných políc? Sú vhodné na uskladnenie kníh alebo ďalších predmetov? Existuje možnosť ich inštalácie na rôzne spôsoby? Ak áno, aké sú tieto možnosti? Sú tieto poličky pevné a stabilné? Aké sú ich hmotnosti a nosnosti? A konečne, aké sú možnosti výberu farby a materiálu? Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre