14 príkladov prúteného nábytku

Vďaka vlastnostiam ratanu a ďalších materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe prúteného nábytku a doplnkov, ich môžete ľahko prenášať z miesta na miesto a používať v interiéri aj exteriéri.

Všetok prútený nábytok možno rozdeliť do dvoch kategórií. Do prvej skupiny patria predmety vyrobené z prírodných vlákien, ako je ratan. A v druhom.. nábytok a príslušenstvo zo syntetického materiálu. Pozrite sa a vyberte si súpravy prúteného nábytku a jednotlivé konferenčné stolíky v našej kolekcii.

Obe skupiny prúteného nábytku majú v porovnaní so svojimi drevenými alebo kovovými "bratmi" málo spoločného Hmotnosť, vysoká pevnosť, kolísanie teploty a vlhkosti. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že výrobky prvej skupiny sa často vyrábajú ručne, zatiaľ čo prútený nábytok zo syntetických materiálov sa vyrába priemyselne.

Nábytok a doplnky z ratanu a iných prírodných vlákien sú pre mnohých ľudí ekologicky vhodnejšie. Obzvlášť obľúbené u obyvateľov kolónií a vidieka a "etno". A v eklektickom interiéri je ratanový konferenčný stolík vždy vítaný.

Prútené stoly a sedadlá sú vhodné do exteriéru ( na záhradu, k bazénu alebo na letnú verandu ) a do domu. Niektoré z konferenčných stolíkov na fotografii existujú ako samostatná jednotka, iné sú prúteným nábytkom sú súčasťou kolekcie, ktorá môže zahŕňať aj prútené pohovky, kreslá, pufy, lampy a doplnky.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Veronika Jurová

    Ahoj! Som zvedavý, kde môže čitateľ nájsť tých 14 príkladov prúteného nábytku, o ktorých sa hovorí v texte? Máte nejaké konkrétne miesto, kde ich možno kúpiť? Rád by som si ich pozrel, pretože ma zaujíma, ako vyzerá prútený nábytok a ako by sa mohol hodíť do môjho domova. Ak máte nejaké odporúčania alebo informácie, budem vďačný! Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre