14 Postele s baldachýnom pre deti

Posteľ s baldachýnom – Krásna posteľ s baldachýnom do detskej izby alebo izby tínedžera. Aké modely ponúkajú moderní výrobcovia detského nábytku?

Sladké sny

Baldachýn – Nie je to prežitok minulosti, ale nadčasový doplnok, ktorý môže dopĺňať moderné postele pre dospelých aj postieľky pre novorodencov. Ak chcete vytvoriť pokojnú atmosféru a chrániť svoje dieťa pred prievanom a prílišným slnkom, stačí zatvoriť baldachýn z ľahkej tkaniny.

Každé dieťa bude mať radosť z postele s baldachýnom, pretože baldachýn dokáže premeniť obyčajnú posteľ na kráľovskú. Baldachýn zútulní postieľku novorodenca a keď chlapec vyrastie, dá sa odstrániť. Je však nepravdepodobné, že by dievča odmietlo túto očarujúcu výzdobu, a detská postieľka bude stáť v jej izbe po celé roky. Skrytý za strieškou je skvelý na hranie sa s bábikami alebo telefonovanie s priateľkou!

Baldachýny sa v dávnych dobách používali na ozdobu postelí. Tento klasický doplnok je však stále žiadaný; používa sa dokonca aj pri navrhovaní ultramoderných detských postelí.

Hoci detské postele s baldachýnom vyzerajú trochu archaicky, sú viac ako funkčné. Výrobky sú vybavené praktickými, modernými doplnkami: zásuvkami, nastaviteľnou výškou, odnímateľnými bočnicami. vyrobené len z prírodných, vysokokvalitných a bezpečných materiálov.

Pozrite si naše inovatívne postieľky s baldachýnom, ktoré sú moderným vynálezom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Ivana Mikušová

    Je možné kúpiť 14 postelí s baldachýnmi pre deti? Ak nie, koľko postelí s baldachýnom je možné kúpiť a za akú cenu?

    Odpovedať
Pridajte komentáre