14 nábytok do predsiene v modernom štýle

Moderný štýl vo vstupnej hale je predovšetkým minimalizmus a kompaktnosť. Ani v priestranných bytoch nechcete, aby nábytok v predsieni preplňoval priestor. Jeho účel: pomôcť nám pripraviť sa na "odchod" a zároveň ponechať dostatok priestoru na pohyb.

Nezáleží na tom, v akom modernom štýle je zariadený váš domov High-tech, avantgarda, pop-art alebo loft Dobrá obývacia zostava by mala spájať dve veci: mala by byť esteticky atraktívna a funkčná ako kokpit vesmírnej lode. A tak sa radšej snažia zachovať strohý a jednoduchý tvar a vyhnúť sa vytváraniu objemných skríň. Tieto techniky pomáhajú maximálne využiť malý priestor, nezahlcovať chodbu zbytočnosťami, ktoré sa nevyhnutne objavia, ak sú voľné police. Výber moderného predsieňového nábytku na tejto fotografii dokazuje, že aj napriek zdanlivému minimalizmu osloví dizajn mnohých znalcov Krásu a bohatosť súprav umocňujú drahé materiály, vysoký lesk a povrchová úprava z tvrdého dreva.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Róbert

    Aké sú dostupné varianty nábytku do predsiene v modernom štýle? Mohli by ste odporučiť niektoré konkrétne kúsky alebo značky?

    Odpovedať
  2. Katarína Pastoreková

    Ahoj! Ak hľadáte nábytok do predsiene v modernom štýle, mohli by ste mi poradiť niektoré zaujímavé kúsky? Mám záujem o minimalistické a praktické riešenia, ktoré by nám pomohli efektívne využiť priestor. Ďakujem vopred za akékoľvek odporúčania!

    Odpovedať
Pridajte komentáre