13 nápadov na uskladnenie obuvi v šatni

Predtým, ako začnete vybavovať šatníkovú skriňu, musíte premyslieť, ako ju zaplniť – a to zahŕňa aj nájdenie priestoru na uloženie topánok. Výber najlepších možností.

Obuv pri regáloch

Šatníky sú veľkým tovarom, preto sa dodávajú s policami, zásuvkami, vešiakmi, regálmi, košíkmi a ďalšími prvkami, ktoré udržiavajú váš šatník v špičkovej kondícii. Vždy sa však môžete rozhodnúť, že si svoj šatník usporiadate interne – a objednať si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Téma redakčného súboru fotografií Nápady na uskladnenie obuvi v šatni. Prezrite si fotografie a rozhodnite sa, ktorá možnosť skladovania je pre vás najlepšia. V prvom rade by ste sa mali riadiť veľkosťou svojej kolekcie topánok.

Najjednoduchšia a v mnohých ohľadoch najpohodlnejšia možnosť – Priestranný stojan na topánky s plnou výškou. Alebo si môžete objednať police, ktoré sa umiestnia pod vešiaky na oblečenie. Večer si dajte na poličku pod biznis oblek pár vyleštených topánok a ráno pred odchodom do práce si nebudete musieť robiť starosti s tým, čo si obliecť. Tenisky si nechajte vedľa teplákov a topánky vedľa vrchného oblečenia Všetko na svojom mieste.

Aby ste mali v topánkach poriadok, posuvné dvere možno integrovať do regálu na topánky s prázdnymi alebo priehľadnými dverami, ktoré ukazujú, kde sa topánky nachádzajú. Sú tu šatníkové regály s výsuvnými policami a regály s kovovými policami Materiál odolnejší voči opotrebovaniu ako drevo. Venujte pozornosť uhlu políc v policovej jednotke. Police umiestnené pod uhlom 45 stupňov sú lepšie viditeľné zo strany a možno ich použiť nielen na topánky, ale aj na čižmy.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Jozef Černák

    Máte v týchto 13 nápadoch aj niečo pre veľké množstvo topánok? Okrem jednoduchých nápadov by som bol rád, keby ste ma tiež inšpirovali, ako riešiť uskladnenie topánok v šatni s obmedzeným miestom. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre