13 modelov stojanov na topánky

Postarajte sa o to, aby ste po príchode domov nenechávali topánky pred dverami, a umiestnite k nim priestranný, štýlový podstavec. Nielenže zachráni vašu predsieň pred neporiadkom v topánkach, ale zároveň skrášli váš interiér.

Pre topánky, čižmy a topánky

Veľké rodiny majú toľko párov topánok, že ich môžu uložiť do celej časti šatníka. Málokedy si však ľudia umyjú a uložia topánky do skrine hneď po príchode domov. Bežne sme si vyzúvali topánky na prahu a nechávali ich tam. V dôsledku toho sa pod dverami nahromadí veľká zbierka topánok, ktorá sa zamotá a vytvorí na chodbe neprehľadný neporiadok.

Riešenie tohto problému nám pomôže skrinka na topánky na chodbe. Tieto kompaktné podlahové skrinky sú ideálne na uloženie topánok, čižiem a obuvi, ktoré práve nosíte, ako aj krému na topánky v horných zásuvkách.

Ak chcete nájsť správnu skrinku na topánky do svojej predsiene, zvážte veľkosť svojho "šatníka na topánky". V predsieni sú vysoké, priestranné boxy na topánky s hlbokými policami, ktoré presahujú celú výšku skrine. Uloženie až desiatich alebo pätnástich párov topánok. Iné boxy na topánky do predsiene sú kompaktné a ideálne do úzkych chodieb, ale zmestí sa do nich len pár topánok a niekoľko párov topánok. Predsieňová skriňa má výklopné alebo výklopné dvere na konzolách a často má pár výsuvných zásuviek na uloženie rôznych doplnkov na obuv. Moderné modely sú vyrobené z kovu, plastu, MDF a zdobené dyhami, lakmi, zrkadlami a módnymi potlačami. Klasická skrinka na topánky z prírodného dreva je ošetrená špeciálnymi nátermi, ktoré zabraňujú vysychaniu a deformácii nábytku.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Erik Holúbek

    Ahoj! Mám záujem o tvoj názor na 13 modelov stojanov na topánky. Aké sú tvoje skúsenosti s týmito stojanmi? Ktorý model by si mi odporučil najviac a prečo? A koľko topánok asi dokáže takýto stojan pojať? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre