13 bezpružinových ortopedických matracov

Ortopedické matrace vyrobené z najlepších materiálov na základe najnovších vedeckých výskumov sú najlepšou zárukou kvalitného a zdravého spánku. Náš redakčný výber zahŕňa tieto modely bez pružín.

Pre zdravý spánok

Dobrý matrac – Záruka vášho plnohodnotného a pohodlného spánku. Preto sa oplatí kúpiť ho so všetkou možnou zodpovednosťou. Už dávno je dokázané, že najpohodlnejšie a zdraviu najpriaznivejšie sú len ortopedické matrace: zabezpečujú prísne horizontálnu polohu chrbtice a účinne odľahčujú pohybový aparát počas spánku.

Pri nákupe ortopedického matraca by ste sa mali riadiť jedným pravidlom a pri výbere sa nepomýlite: čím viac vrstiev – tým vyšší počet vrstiev čím viac pohodlia. Za najlepšie sa považujú bezpružinové ortopedické matrace na báze polyuretánovej peny a latexu. Výrobcovia používajú materiály, ktoré nespôsobujú alergické reakcie. Latexové matrace sa prispôsobujú anatómii tela tým, že sa ľahko ohýbajú pod bokmi a poskytujú pevnú oporu okolo krku, pása a kolien.

Nemenej dobré odpruženie poskytujú penové matrace bez pružín syntetický ekvivalent latexu. Latexové matrace a matrace z polyuretánovej peny sa môžu používať na posteliach s nastaviteľnou základňou Zmena geometrie postele podľa vašich predstáv – matrac sa ľahko prispôsobí krivkám postele. Ale aj matrace bez pružín sú samy o sebe dobré sú polstrované niekoľkými vrstvami pohodlia. V matracoch je zaručená optimálna cirkulácia vzduchu. Moderné modely sú tiež vybavené systémom na odvetrávanie vzduchu. Stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači môžete nastaviť tvrdosť ortopedických pružinových matracov podľa svojej výšky a hmotnosti. Široké matrace sú vybavené nezávislými systémami nastavenia pre každé lôžko.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Adam

    Aké sú výhody a nevýhody bezpružinových ortopedických matracov v porovnaní s inými typmi matracov? Čo by ste odporučili pre lepší spánok?

    Odpovedať
  2. Diana Mikušová

    Ahoj, bol by si taký láskavý a poradil mi, prosím, ako vybrať ten najlepší bezpružinový ortopedický matrac? Mám pocit, že je na trhu veľa možností a neviem sa rozhodnúť. Na čo by som sa mal zamerať pri výbere? A či sú tieto matrace dobré pre dlhodobé používanie? Ďakujem za tvoju pomoc!

    Odpovedať
Pridajte komentáre