12 sklenených servírovacích stolíkov

Podávajte kávu v obývačke alebo raňajky do postele pomocou našich servírovacích stolíkov. Náš fotografický výber ukazuje rozmanitosť týchto nepochybne užitočných a elegantných predmetov.

Vkusne podávané

Niekedy máte naozaj chuť jesť mimo kuchyne, napríklad za stolom pri počítači. Musíte uznať, že nosenie jedla na tanieroch alebo na tácke nie je veľmi pohodlné ani estetické. Túto funkciu výborne plnia servírovacie stolíky – ľahké jednotky, ktoré sa dajú ľahko premiestňovať Ľahké jednotky, ktoré sú pre ľahší presun vybavené kolieskami. Servírovacie stoly majú zvyčajne dve alebo tri "poschodia". Vďaka svojej mimoriadnej kapacite umožňujú poskytnúť občerstvenie pre viacero osôb naraz. Servírovacie stolíky sú vhodné ako mobilné kaviarne alebo minibary, ktoré v krátkom čase a v krátkom čase poskytnú všetko pre hostí zhromaždených okolo konferenčného stolíka v obývačke alebo v domácom kine.

Okrem funkčnosti sú sklenené servírovacie stolíky cenené aj pre svoju dekoratívnu hodnotu. Vyzerajú nádherne a sú jednoduchým doplnkom každého interiéru. Sklenené jedálenské stoly znesú veľa zaobchádzania, aj keď sa môžu zdať krehké. Ide o to, že "poschodia" Konferenčné stolíky z tvrdeného skla.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Nikola Mikušová

    Ahoj! Kde môžeš takéto sklenené servírovacie stolíky zakúpiť a aké sú ich rozmery a vlastnosti? Sú vhodné na použitie v domácnosti alebo skôr v komerčných priestoroch? Sú odolné a ľahko sa udržiavajú? Ak si ich chcem objednať, ako dlho trvá dodanie a aká je cena? Ďakujem za tvoje informácie!

    Odpovedať
Pridajte komentáre