10 dôvodov, prečo navštíviť výstavu iSaloni v Bratislave: tipy pre každého

Radosť z objavovania najnovších dizajnérskych a technických noviniek, módnych trendov a prestížnych značiek talianskych výrobcov by sa mala spájať s čisto praktickými záujmami. Ktoré??

Výstava iSaloni WorldWide sa koná každoročne v Miláne a je najdôležitejším podujatím v talianskom nábytkárskom priemysle. S viac ako 300 členmi. iSaloni Bratislava je pokračovaním tohto prestížneho podujatia, na ktorom sa môžete zoznámiť s najnovšími výtvormi tvorcov nábytkového dizajnu.

Módne trendy. Ak sa chystáte rekonštruovať alebo zariaďovať svoj byt, návšteva iSaloni vám poskytne informácie minimálne o štýloch, tvaroch, farbách, materiáloch a povrchových úpravách, ktoré sú na výstave v móde. Predovšetkým ide o moderné trendy v dizajne, ale aj o "nadčasovú klasiku" vzor čalúnenia, výška nôh, siluety, dekor atď. nie sú cudzie módnym výkyvom..

Zamerajte sa na to. Jedna vec a – prezeranie lesklých časopisov je ďalšia – Preskúmajte ten či onen predmet v skutočnosti, pozrite sa naň z rôznych uhlov v interiéri. Požadovaná nezariadená zostava nemusí byť úplne vhodná veľkosťou a štýlom, ale na prvý pohľad jednoduchá zostava nábytku s prvkami klasického dekoru pri bližšom skúmaní je dobrým začiatkom.

Vezmite na vedomie Riešenia interiéru. Pozrite sa na zloženie svojich obľúbených predmetov na stánku – na iSaloni si môžete všimnúť naozaj štýlové a originálne kompozície. Veci, ktoré sa vám páčia, sa môžu "skrášliť" Nové farby zo susedstva položiek v neočakávanom štýle alebo farbe. Krásne myšlienky, aj keď nie v "doslovnom" Čítajte ďalej, berte na vedomie.

Venujte pozornosť detailom.Spolu s nábytkom sa v showroome iSaloni prezentujú aj doplnky a aranžujú zaujímavé kompozície. Nápady na veľtrh nájdete v drobnostiach, ako je osvetlenie, dekorácie, textilné ozdoby, nástenné kovania, ozdoby na vianočný stromček a mnoho ďalšieho.

Vyskúšajte si svoj hmat. Predtým, ako sa rozhodnete kúpiť niečo, čo sa vám páči, mali by ste si to vyskúšať, a výstava nábytku poskytuje takúto príležitosť – oplatí sa sadnúť si na stoličky a pohovky, aby ste ocenili mieru pohodlia, tkanín a textúr cítiť.

Konzultujte ceny. Ak chcete získať predstavu o výške nákladov na vhodné objekty interiéru, zistite veľkosť cenovej "vidlice", Stojí za to pozrieť sa bližšie na nábytok od rôznych výrobcov. Nábytkársky veľtrh vám pomôže vyvodiť užitočné závery už za pol dňa. Možno sa vám budú zdať lacnejšie modely atraktívnejšie ako tie od známeho výrobcu, alebo naopak, cena modelu od známeho dizajnéra nie je taká nedostupná. Najmä ak sa zmluva podpisuje so zástupcom predajcu na stánku.

Prečítajte si viac  Čo treba vedieť o skladacom kresle: 11 vecí, na ktoré si treba dať pozor

Nákup v posledný deň. Mnohé spoločnosti sa radi vypredajú v posledný deň. Je to vzácna príležitosť kúpiť si nábytok, ktorý sa vám páči, ale je drahý, pretože niekedy sú zľavy až 50 %.

Získajte informácie od obchodných zástupcov. Výstava nábytku – Dobrá príležitosť získať užitočné informácie o sortimente modelov, o ponuke výrobkov v štýle a materiáloch, ktoré sa vám páčia, o možnostiach vytvorenia predmetov "na mieru". O perspektívach nových modelov a úpravách existujúcich modelov sa dozviete v stánku spoločnosti.

Nadviažte užitočné kontaktyMedzinárodná výstava nábytku Dobrá príležitosť rýchlo nájsť "svoj" nábytok Výrobca a adresa showroomu, v ktorom je prezentovaný. Adresy, kde si môžete kúpiť štýlové kúsky, aj keď nie v blízkej budúcnosti- dobré pre budúcnosť.

Urobte si zásobu katalógov a brožúr,aby ste si ich mohli v pokoji preštudovať, porovnať jednotlivé pozície a zvážiť ich výhody Výhody a nevýhody. A ak si so súhlasom zástupcov spoločnosti urobíte niekoľko fotografií z rôznych uhlov, je to dobrá príležitosť "vyskúšať si veci", keď prídete domov zaujímavé riešenie pre váš interiér.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Martin

    Prečo by som mal navštíviť výstavu iSaloni v Bratislave? Je tam niečo pre každého? Aké sú najzaujímavejšie vlastnosti tejto výstavy?

    Odpovedať
  2. Gabriela Šimková

    Prečo je výstava iSaloni v Bratislave taká dôležitá? Aké sú hlavné dôvody, prečo by som ju mal/a navštíviť? Chcel/a by som vedieť viac tipov, čo očakávať a čo sú výhody tejto výstavy. Aký je rozsah expozície a aké nové trendy a inovácie sa tu predstavia? Viem si predstaviť, že je to skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí sú zanietení do dizajnu a moderného umenia. Bola by som rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti a dojmy z tohto podujatia. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre