23 Vzory modulárneho nábytku Wenge

Drevo z exotického dreva wenge poteší oko zaujímavými odtieňmi a štruktúrou. Nie je divu, že sa používa na dyhovanie špičkových modulárnych úložných systémov a iného nábytku.

Ušľachtilé drevo

Na dekoratívne vybavenie modulárneho nábytku sa vo veľkej miere používa drahá dyha wenge Známy aj ako africký palisander. Nábytok do obývacej izby, knižnice, pracovne a ďalších miestností domu s povrchovou úpravou z tmavej dýhy wenge vďaka krásnej štruktúre a zaujímavým čokoládovým odtieňom výhodne vynikne na akomkoľvek pozadí.

Ostatné dyhy z drahých drevín pre modulárny nábytok sú často tónované tak, aby zodpovedali wenge. Dyha je pokrytá ( akrylovým, polyuretánovým, nitrocelulózovým ) lakom, ktorý zabraňuje predčasnej korózii a starnutiu nábytku. Na výzdobu čelných plôch sa používa sklo, textil, lišty, kov a mnoho ďalších materiálov.

Moderný modulárny nábytok s dizajnom, štýlovým dekorom a ušľachtilým odtieňom dreva. Po prezretí redakčnej fotogalérie by mnohí pravdepodobne uprednostnili drevo Wenge.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Andrej Horvát

    Je táto kolekcia modulárneho nábytku Wenge dostupná v rôznych veľkostiach? Máte aj iné farby dostupné? Ak áno, prosím, mohli by ste mi ich poskytnúť? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre