15 postelí s masívnym dreveným základom

Prírodná krása alebo bohatá výzdoba – čo si vybrať?? Výrobcovia vytvárajú postele z masívneho dreva, čím zdôrazňujú prednosti tohto prírodného materiálu.

Ktorú posteľ z masívneho dreva uprednostniť?? Prirodzenú krásu masívneho dreva zvýrazňujú rôzni výrobcovia postelí z masívneho dreva rôznymi spôsobmi. Niektorí ľudia, ktorí vytvárajú postele z masívneho dreva, sa snažia maximálne využiť prírodný materiál a vyberajú si buk, lipu, mahagón alebo mäkké drevo. Iné majú dekoratívny prístup, kde je drevo len pozadím pre bohatú povrchovú úpravu postele z masívneho dreva. Výsledkom takejto kreativity je posteľ dyhovaná čerešňou, višňou alebo orechom ( často leštená alebo starnutá ) zdobená patinou, fóliou, ozdobným prešívaním alebo dokonca optickým vláknom, ktoré funguje ako nočné svetlo.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Vladimír

    Ahoj! Je mi jasné, že sme tu na Slovensku a chcel by som sa spýtať, akú váhu by takýto masívny drevený základ postele vydržal? Zaujíma ma, či je dostatočne pevný pre väčšie rozmery alebo ťažšie osoby. Vďaka za odpoveď!

    Odpovedať
  2. Zuzana Kocianová

    Aké sú rozmery týchto postelí? Sú vhodné pre veľké alebo malé miestnosti? Sú dostatočne robustné a stabilné? Aké sú ich dizajnové možnosti a dostupnosť? Aké sú ceny a spôsoby doručenia? Je možné si ich aj osobne vyskúšať pred kúpou? Ďakujem za odpovede.

    Odpovedať
Pridajte komentáre