15 fotografií s policami do kúpeľne

Ak nemáte v kúpeľni dostatok miesta na nábytok, môžete si vystačiť s policami. Priestranné alebo miniatúrne, v modernom alebo klasickom štýle – krásne a funkčné police ozdobia interiér vašej kúpeľne.

Dôležitý detail

Kozmetika, hygienické výrobky, chemikálie pre domácnosť, kúpeľové textílie – Všetky tieto veci máme v kúpeľni v špeciálne navrhnutom nábytku. Nie v každej kúpeľni je však dostatok miesta na skrinku alebo policu. Na stenách je vždy voľný priestor pre police. A v priestrannej kúpeľni sa nezaobídete bez políc na veci, ktoré musíte mať vždy po ruke. Vyberte si správnu veľkosť, správnu konfiguráciu a umiestnite ho, kam chcete: nad umývadlo, pod sprchovú hlavicu, do rohu miestnosti.

Poličky do kúpeľne môžu vyriešiť niekoľko praktických problémov. Najskôr na ne položíme šampóny, poháre s krémom, zubnú pastu a nádobky na zubné kefky. Niekedy sú tam podpery na držiaky uterákov alebo držiak na zachytenie príručných vecí pri vystupovaní zo sprchy. Niektoré police majú priehradky na vreckovky, vreckovky, holiace strojčeky, kontaktné šošovky a iné drobné predmety, ktoré by ste mohli potrebovať.

Poličky do kúpeľne sú nielen funkčným doplnkom interiéru, ale aj jedinečným dekoratívnym doplnkom. Minimalistické a klasické kúpeľňové poličky z kovu, laminovanej alebo dyhovanej drevotriesky, keramiky, skla, masívneho dreva, vybavené LED osvetlením, elegantnými držiakmi, gravírovaním, kresbami, upútajú svojimi výraznými líniami a harmonickým vzhľadom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Vladimír Gregor

    Môžete mi prosím povedať, kde môžem nájsť tieto fotografie s policami do kúpeľne? Potrebujem nejakú inšpiráciu pre svoj nový projekt rekonštrukcie kúpeľne. Budem vďačný za vaše odporúčania alebo odkazy. Ďakujem vopred!

    Odpovedať
Pridajte komentáre