15 šatníkov so zaujímavým dizajnom

Je z čoho vyberať: šatníkové skrine sú dizajnovo a interiérovým vybavením úžasne všestranné a skrývajú v sebe veľký potenciál.

Všestrannosť šatníka je nekonečná. Dizajn šatníka väčšina ľudí považuje za vynález posledných desaťročí. Nábytok s posuvnými prvkami však existoval už v napoleonskom období. Dizajnéri sa obracajú k týmto dávnym časom, používajú prírodné drevo ako materiál a zdobia svoje šatníky rafinovanými rezbami. Zástancovia moderného dizajnu volia dyhu a sklo. Na našom fotení môžete vidieť rôzne modely šatníkov. Obrázky šatníkov však nevystihujú úžasné možnosti šatníkov Výrobcovia pridávajú k šatníkom ďalšie výhody: niektoré druhy dreva môžu svojou vôňou odpudzovať mole a po otvorení dverí sa v šatníku rozsvieti svetlo… Na výber je toho veľa!


Prečítajte si tiež:

  • 11 farebných šatníkov
  • 13 luxusných šatníkov
  • 15 vstavaných skríň

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Patrícia Bíliková

    Ahoj! Zaujímalo by ma, aký je dizajn týchto 15 šatníkov? Sú jednoduché alebo majú nejaké špeciálne prvky? Ak áno, aké? Ako by ste ich popísali? Ďakujem vopred za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre