30 rôznych modelov lustrov pre vašu spálňu

V spálni, vzhľadom na charakter miestnosti, môžete zavesiť luster bez toho, aby ste sa spoliehali na názor priateľov. Či už ide o klasický model v romantickom štýle, alebo o model s moderným dizajnom – je to na vašom rozhodnutí.

  • od 30

Vynikajúca výzdoba

Spálňa – Miestnosť, v ktorej vládne vkus jej majiteľov. Pompézne lustre alebo lustre bez rozptyľovačov, ktoré vydávajú príliš veľa svetla, pravdepodobne mnohí návštevníci neocenia. Lustre do spální v štýle romantickej klasiky alebo neobvyklých dizajnérskych modelov sú obľúbené. Takže lustre do spálne v našom výbere fotografií – elegantné, dekoratívne a nápadne krásne.

Ich magický vzhľad lustre pre spálne vďačí fantázii talentovaných dizajnérov, a vytvorené ručne remeselníkov, ako s použitím starovekých techník dekorácie, rovnako ako najmodernejšie technológie. Medzi lustrami pre spálne na fotografii nájdete aj klasické modely a luster v štýle art deco a reinterpretáciu krištáľového lustra na základe nových technológií a ultramoderné originálne modely. V lustroch do spálne sa používajú rôzne typy svietidiel, takže môžete použiť rôzne režimy osvetlenia.

Výrobcovia môžu na požiadanie zmeniť vzhľad lustrov do spálne: upraviť dizajn, zvýšiť počet difúzorov, vyrobiť výrobok z určených materiálov.

Prečítajte si viac  Spálňa. Miestne osvetlenie
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Dominik Krajčí

    Aké sú najlepšie spôsoby, ako vybrať správny model lustra pre moju spálňu? Mám si vyberať podľa farby, veľkosti či tvaru? Ako môžem zabezpečiť, aby lustr skvelo zapadol do interiéru mojej spálne? Ďakujem za radu!

    Odpovedať
Pridajte komentáre