...

13 Vodovodné batérie na strane vane

Moderná vodovodná batéria vyzerá ako sofistikovaný kus nábytku a je vybavená pôsobivými technickými funkciami.

Moderný mixér Nie je to len zariadenie na vytvorenie príjemnej teploty vody. Dizajnéri popustili uzdu svojej fantázii a vytvorili mixéry, ktoré vyzerajú ako miniatúrne architektonické stavby. Technický "obsah" je nemenej pôsobivý. Vaňová batéria môže byť vybavená perlátorom ( vzduch v tryske pomáha šetriť vodu ) termostatom a obmedzovačom teploty vody. Batériu je možné ovládať dvoma ventilmi jedným pohybom ( jednopákovým ) alebo dokonca bezdotykovým ( dotykovým ). Pri kúpe vaňovej batérie je dôležité mať na pamäti, pre koľko zásuviek je určená. Je ich až päť a obsahujú otvory pre kohútiky, sprchy, ventily a prepínače.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Róbert

    Ahoj! Mám na Vás otázku ohľadom týchto vodovodných batérií na strane vane. Aké sú ich hlavné vlastnosti a funkcie? Sú vhodné na umiestnenie na stene alebo skôr na okraji vane? A existujú rôzne možnosti pre nastavenie teploty a tlaku vody? Ďakujem za pomoc!

    Odpovedať
  2. Michal Ondrejko

    Ktorú vodovodnú batériu by ste odporučili pre stranu vane? Chcel by som vedieť o možnostiach a typoch batérií, ktoré by boli vhodné pre túto oblasť. Poprosím o odporúčanie, ktoré zohľadní kvalitu, výkon a cenu. Ďakujem vopred za vašu pomoc!

    Odpovedať
Pridajte komentáre