...

18 sporákov v retro štýle

Retro štýl opäť v móde – v oblečení, interiéroch a dokonca aj v spotrebičoch. Cíťte sa bezpečne, keď máte kuchyňu ako vzorná žena v domácnosti z 50. rokov. Pretože historické spotrebiče len vyzerajú ako historické – sú vybavené najmodernejšími funkciami. Aký sporák si vybrať do kuchyne??

Ako anglická kráľovná, ako milovaná babička, ako filmová hrdinka.. Takéto asociácie vyvoláva retro kuchynský spotrebič. Nemusíte sa učiť históriu, aby ste tento prístroj zvládli. Za "vintage look" Skrývajú sa v ňom moderné technológie. Pečenie moriaka a jablkového koláča súčasne v rúre? Jednoduché! Špeciálny horák pre panvicu wok? Prosím,! Nemusíte ani prikladať drevo a hodiny ho udržiavať horúce – Stačí len otočiť vypínačom a môžete začať variť. Taká "stará škola" Modely sú rovnako funkčné ako high-tech spotrebiče. Skôr ako začnete vyberať sporák do kuchyne, zamyslite sa, či sa jeho retro dizajn hodí k vášmu nábytku a ostatným spotrebičom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Miroslav Bača

    Aké sú dostupné farby pre tieto 18 sporákov v retro štýle?

    Odpovedať
Pridajte komentáre